Co nabízíme

Ačkoliv je Česká republika rekordmanem v množství čerpacích stanic, naprostá většina z nich má jednu vlastnost – jsou jinde, než si většina obyvatel přeje. Každý z nás zná určitě větu „musím jet ještě někam natankovat…“.

Rádi Vám pomůžeme dostat nové, plně automatické kontejnerové čerpací stanice tam, kde jsou zákazníci – na parkoviště obchodů, zábavních areálů, … Naše kontejnerové řešení jsme doposud instalovali u hobby marketů, prodejen potravin či u myček vozidel.

Kontejnerová čerpací stanice je také jedinečným marketingovým nástrojem – můžete se odlišit od konkurence a navíc samotný kontejner skvělé poslouží jako nosič reklamy. Proto Vám nabízíme kompaktní estetické provedení a možnost barevných kombinací dle vlastních preferencí.

Pokud by se náhodou změnily vnější podmínky a vy jste došli k přesvědčení, že byste vaši čerpačku nejraději umístili úplně jinde, ani to není problém - stanici lze jednoduše rozložit a přemístit jinam.

Celou dodávku navíc zajistíme na klíč a vy se tak nemusíte o nic starat. Nemusíte řešit ani to, jaká potřebujete povolení čí jaké výdejní stojany zvolit. O všechno se postaráme MY!

 1. Hledám zajímavou investiční příležitost. Proč si mám vybrat právě bezobslužnou ČS?

  Projekt přináší novou formu prodeje pohonných hmot na tzv. bezobslužné kontejnerové čerpací stanici. Naší vizí je dostat nové, plně automatické čerpací stanice tam, kde jsou zákazníci – na parkoviště obchodů, zábavních areálů, nákupních center či vhodně umístěných pozemků. Kontejnerové čerpací stanice jsou také jedinečným marketingovým nástrojem – nejen, že se odlišíte od konkurence, ale získáte i možnost generování profitu. Celá dodávka je navíc na klíč.

 2. Je nutné, abych vlastnil pozemek, pokud chci vybudovat bezobslužku?

  Není to nutné, kontejnerovou „bezobslužku“ je možné nainstalovat také na pozemek, který máte pouze v pronájmu.

 3. Jak je časově náročná výstavba?

  Samotná realizace Projektu zahrnuje přípravu studie proveditelnosti na zvoleném pozemku. Následují základní stavební úpravy pozemku a samotná instalace kontejnerového řešení zabere asi 4 dny. MY začneme v pondělí s instalací a VY můžete již klidně ve čtvrtek prodávat pohonné hmoty.

 4. Jsou nutné velké zásahy do terénu?

  Není to nutné, „bezobslužku“ je možné nainstalovat také na pozemek, který máte pouze v pronájmu.

 5. Co když mi bezobslužka v dané lokalitě nebude vynášet? Jak omezím toto riziko?

  Tento Projekt nabízí také možnost mobility, což v praxi znamená, že Vaše investice není omezená pouze na jeden pozemek. V případě, že umístíte kontejnerovou „bezobslužku“ na nevhodný pozemek a stanice nebude výnosná, máte možnost ji jednoduše přesunout na pozemek jiný.

 6. Nelíbí se mi nabízená barevná kombinace, mám i jiné možnosti?

  Nabízíme kompaktní estetické provedení a možnost barevných kombinací dle vlastních preferencí.  Různé barevné kombinace si můžete prohlédnout v sekci „Slož si svoji čerpačku“, kde navíc najdete další možnosti řešení toho, jak by Vaše Bezobslužka mohla vypadat. Záleží ale zcela na vaši fantazii.

 7. Jaké budou po výstavbě mé povinnosti? Musím si zajistit závozy? Jak je bezobslužka náročná na údržbu?

  Garantujeme zajištění outsourcingu všech provozních činností spojených s provozem bezobslužné čerpací stanice, včetně zajištění všech závozů, bezpečnostních služeb apod. Vy, jako investor si zajistíte pouze financování (v případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout financování prostřednictvím spolupracující banky) Projektu a případně i činnosti, které nebudete chtít outsourcovat.

Na tyto i další otázky Vám rádi odpovíme, neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci.

Kontaktní formulář