Novinky a zajímavosti

08Čvn 2021

Kombinované výdejní stojany ENDURA-ORPAK spojují dvě vysoce kvalitní technologie pro průmyslový výdej PHM do jednoho kompaktního celku. Výdej PHM zajištuje vysoce odolný výdejní stojan, který je řízený integrovaným čipovým řídícím systémem. Vše je na jednom místě, v jednom zařízení, v jedné instalaci. Zjednodušte, zefektivněte a zrychlete provoz vaší vnitropodnikové čerpací stanice díky technologiím ENDURA-ORPAK. Výhody Odolné provedení – vše v jednom zařízení Identifi kace řidice pomocí čipu nebo PIN Rozšiřitelné o AVI systémy ORPAK Vestavený 4,3“ barevný displej a přehledná klávesnice Rychlý a bezpečný provoz Malé a kompaktní rešení Vyrobeno v Německu Všechny potřebné informace najdete v letáku Nezávaznou poptávku je […]

17Čvc 2020

PPROČ ZVOLIT ŘEŠENÍ OD Veefil? Nízké nároky na místo Až o50% menší prostorové nároky než usrovnatelných konkurencních rešení. Umístitelné itam, kam se jiná rešení nevejdou. Nízká váha ajednoduchá manipulace Verze 50kW váží napríklad pouhých 165 kg, tedy cca 50% hmotnosti srovnatelných konkurencních rešení. Jednoduchá manipulace, nízké instalacní náklady anízké transportní náklady Minimální provozní aservisní náklady Patentovaný chladící systém narozdíl od jiných vzduchem chlazených rešení minimalizuje nutnost výmeny fi ltracních komponentu. Díky tomu má zarízení minimální servisní a údržbové náklady. Zarízení jsou konstruována pro venkovní provoz skrytím IP65. Provoz bez obav Aby byl provoz vašich zařízení ješte klidnejší, dodáváme zařízení s […]

07Led 2020

Vážení zákazníci, přejeme Vám v novém roce 2020 hodně pracovních i osobních úspěchů. My pro Vás máme v letošním roce představení nového loga, ale i nových trendů a novinek v čerpání PHM. Zveme Vás tímto na veletrh do Brna na Výstaviště do pavilonu V, stánek č. 010. Nenechte si ujít tuto příležitost a těšíme se na Vás!

08Dub 2019

Systém OctoPOS je nově schválen jako oficiální řešení, kompatibilní s účetním programem POHODA v rámci partnerského programu POHODA PLUS. Naše řešení je tak oficiálně nabízeno jako jedno ze schválených řešení, které zákazník může bezpečně napojit ke svému účetnímu programu POHODA.

04Kvě 2018

Divize MYOCTO se spolu s partnery zúčastnila veletrhu TECHAGRO 2018, konaného na výstavišti v Brně. Jedná se o jednu z největších přehlídek zemědělské techniky v Evropě a tedy velmi zajímavou akci pro naši společnost z pohledu prodeje technologií pro neveřejné, ale i veřejné stanice.

09Bře 2018

Vzhledem k současnému trendu expanze projektů z oblasti internetu věcí a mobilních technologií divize MyOCTO realizovala ve spolupráci s firmou Aevi a za podpory karetní asociace Mastercard projekt bezobslužného prodeje PHM a mytí v myčkách prostřednictvím aplikace Masterpass, přičemž prvním...

05Bře 2018

Největší zemědělský veletrh ve střední Evropě Brno, 8. - 12. 4. 2018 Zveme Vás na prezentaci naší firmy MyOcto na veletrh TECHAGRO na Výstavišti v Brně. Na stánku č. 012 v pavilonu V Vám představíme nové produkty a technologie čerpání PHM pro zemědělce... Těšíme se na Vás, přijďte se podívat!

15Kvě 2017

Dovolujeme si Vám představit novinku v portfoliu divize MYOCTO, a to technologii skladování kapaliny AdBlue na čerpacích stanicích OAC – Octo AdBlue Container. Jedná se o kompaktní skladovací nádrž, plně vybavenou pro instalaci na čerpací stanice vedle výdejního stojanu AdBlue, bez nutnosti rozsáhlých stavebních úprav. Nádrž má minimální požadavky na prostor, je přímo spojena s výdejním stojanem bez nutnosti instalace dlouhých otápěných potrubních rozvodů. Nádrž je navíc celokovová a tím pádem mnohonásobně odolnější než obdobná plastová řešení. Více informací naleznete zde.

27Dub 2017

Vážení obchodní a servisní partneři, dovolujeme si Vás informovat o technické změně v modelové řadě výdejních stojanů SK700-II a Frontier. V průběhu 2Q roku 2017 bude výrobce pomalu přecházet i pro oblast střední Evropy na novou verzi elektroniky s označením Apollo pro výdejní stojany uvedených řad. Z tohoto důvodu se můžete při servisu těchto stojanů již nyní s uvedenou elektronikou setkávat. Dovolujeme si Vám proto odpovědět na několik nejčastějších dotazů spojených s touto změnou. Více informací naleznete zde.