Během měsíce srpna realizovala divize MYOCTO školení pro servisní partnery na technologie Gilbarco Veder-Root. Jednalo se o kompletní školení pro pracovníky partnerských firem, díky čemuž se nám podařilo rozšířit řady našich servisních partnerů o další školené pracovníky. Školení se nově účastnili i partneři ze Slovenska, a to hned ze dvou společností.

Aktuálně tak můžeme bezpečně prodávat technologie GVR i zde. Školení obsahovalo kompletní přehled aktivit spojených s instalací, servisem a údržbou výdejních stojanů modelové řady SK 700-II, měření hladin modelů TLS2, 3 a 4, a také tlačných ponorných čerpadel Red Jacket. Na toto školení se nám podařilo získat výborné školitele, jednak pana Leo Proosta, který stál u zrodu aktuálního modelu čerpadel Red Jacket a také pana Macieje Przystalskeho, jenž je aktuálně hlavním technickým poradcem pro střední Evropu a Skandinávii.

Oba pánové předali účastníkům školení maximum možných informací a co je nejdůležitější, z vlastních zkušeností odpověděli na konkrétní technické dotazy, týkající se reálných situací na čerpacích stanicích. Oběma pánům bychom tímto rádi poděkovali a pevně věříme, že se s nimi sejdeme na dalším školení technologií GVR zase za rok.