Pro dodavatele pokladních systémů a výrobce HW a SW řešení

  • Jste firma vyvíjející vlastní pokladní systém pro čerpací stanice?
  • Jste výrobce mycích linek, vysavačů, kávovarů nebo jiných automatických systémů kde je vyžadována platba?
  • Hledáte spolehlivé a zároveň jednoduché řešení pro Vaše zařízení nebo SW umožňující platbu pomocí mobilního telefonu?

 

  • Máme pro Vás ideální řešení. Přidejte se k nám a využijte výhody řešení mobilní peněženky Masterpass by Mastercard i pro Vaše produkty.

Jak to funguje?

Společnost YOUR SYSTEM nabízí všem dodavatelům pokladních systémů a automatických zařízení možnost využití stávajícího řešení OctoGateway zajišťující komunikaci a realizaci ovládání zařízení ve spolupráci s virtuální peněženkou Masterpass by Mastercard. Nemusíte tak investovat prostředky do vývoje vlastních řešení, ale můžete se opřít o silného partnera a již existující prověřené řešení.

Systém OctoGateway komunikuje s perifériemi třetích stran pomocí otevřeného komunikačního protokolu. Z Vaší strany je tedy potřeba tento protokol implementovat, otestovat jeho funkčnost na straně YOUR SYSTEM a Vaší, čímž si otevřete cestu k využívání tohoto řešení.

Co získáte?

Implementací tohoto řešení umožníte Vašim klientům využívat pro placení služeb Vašich zařízení a SW platební pránu Masterpass by Mastercard. Například v případě pokladních systémů pro čerpací stanice tak Vaši klienti získají okamžitě možnost bezobslužného provozu čerpací stanice bez nutnosti instalace HW tankovacích automatů, s platbou přímo pomocí mobilního telefonu.

Pro jaká řešení je OctoGATEWAY a služba Masterpass vhodná?

Toto řešení má takřka neomezené možnosti využití. Je vhodné všude tam, kde je potřeba provedení platby za služby v kombinaci s ovládáním HW jakéhokoliv zařízení.

Jako příklad můžeme uvést:

  • Pokladní systémy pro čerpací stanice
  • Mycí linky a samoobslužné mycí boxy
  • Kávovary a nápojové automaty
  • Parkovací automaty
  • Jízdenkové systémy
  • a mnoho dalších možných řešení…

Nestane se pro mě YOUR SYSTEM konkurencí?

Služba OctoGATEWAY je otevřenou a zcela nezávislou platformou. Díky nabídce umožnění jejího využití všem partnerům na trhu společnost YOUR SYSTEM nabízí stejné a zcela jasné podmínky všem, kdo mají zájem na této platformě spolupracovat. YOUR SYSTEM díky tomu není a nebude v oblasti placení pomocí mobilního telefonu Vaší konkurencí. Stejně tak platforma Masterpass není konkurencí pro žádné z Vašich řešení, ale naopak možností jak Vaše produkty posunout a nabídnout širšímu okruhu zákazníků.

Přinese mi spolupráce s Masterpass něco navíc nebo něco mým klientům?

Zcela určitě ano. Díky spolupráci s námi umožníte všem aktuálním uživatelům služby Masterpass platbu u Vašich zákazníků. Otevírají se Vám tak dveře k širokému poli nových spokojených uživatelů, které můžete přinést svým zákazníkům.

Co mě to bude stát?

Protokol jako takový je samozřejmě zdarma. Nicméně jako každá nová služba je nutné její funkcionalitu otestovat a nastavit. Náklady na Vaší straně jsou závislé od schopností vašich programátorů protokol implementovat. V závislosti na složitosti řešení, pro které chcete tuto službu využívat, bude na naší straně zpracován projekt implementace a testování. O něj se bude odvíjet individuální nabídka pro Vaši společnost. Záleží tedy hlavně na Vás, jaká bude cena finální implementace pro Vaše řešení.

Co to bude stát moje klienty a nemůže někdo službu nabídnout levněji?

OctoGateway je služba a jako služba je provoz placen v rámci měsíčního poplatku. Výše poplatku je určována dle počtu koncových zařízení připojených ke službě. Pro příklad: u pokladních systémů dle počtu čerpacích stanic, které službu využívají. Společnost YOUR SYSTEM vytvořila přehledný ceník, který je platný pro všechny partnery. Obsahuje cenu pro koncového zákazníka v rámci měsíčního poplatku, ze kterého Vám náleží přesně definovaný poplatek na pokrytí Vašich služeb a provize za prodej této služby. Za každého Vašeho klienta, který bude službu využívat, tak budete od prvního dne zapojení do služby dostávat pravidelné měsíční platby dle předem definovaných podmínek. Ceník je stejný pro všechny naše partnery.

Co mám udělat, pokud mám o spolupráci zájem?

Je to jednoduché. Kontaktujte naše pracovníky, kteří se s Vámi domluví na individuální schůzce, kde rozebereme možnosti využití této služby přímo pro Vaše produkty a domluvíme další postup.