O nás

Ačkoliv to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku se zázemím silné společnosti (YOUR SYSTEM spol s r.o.), která na českém trhu působí již několik desítek let. Značka OctoTECHNOLOGY nabízí kompletní služby provozovatelům čerpacích stanic jak ve veřejném, tak i neveřejném sektoru. Mezi naše hlavní aktivity patří výstavba, rekonstrukce a revitalizace technologií čerpacích stanic pohonných hmot. Nabízíme kompletní dodávky technologických celků na klíč i jednotlivé dodávky dílčích technologií.

Mezi naše hlavní přednosti patří zejména kompletnost dodávek a služeb zahrnující veškeré potřebné technologie pro provoz čerpací stanice od společností jako jsou Gilbarco Veeder-Root, FAFNIRKleinken, KPS (OPW), HORN-TECALEMIT, DOMS a mnoho dalších. Jako jedna z mála společností nabízíme v segmentu čerpacích stanic i mnoho vlastních produktů, mezi které patří například produkty řady OCTO tedy kompletní řešení pokladních systémů pro čerpací stanice, tankovací automaty, systémy správy dat, kamerové systémy a mnoho dalších produktů.

V průběhu dlouholetého působení na trhu jsme získali jedinečné zkušenosti s dodávkami, servisem a podporou ve všech oblastech dodávaných řešení. Zaměřujeme se také na projektové činnosti a stavební práce, jsme tedy schopni Vám vybudovat novou čerpací stanici takřka na zelené louce včetně kompletních dodávek kontejnerových čerpacích stanic. Manažeři a technici pracující pro značku OctoTECHNOLOGY dbají na vysoké nároky značky a neustále se aktivně věnují rozšiřování portfolia nabízených služeb. Díky svým bohatým zkušenostem v oblasti čerpacích stanic jsou také schopni řešit ty nejsložitější problémy spojené s provozem ČS a pružně reagovat na jakékoliv individuální potřeby zákazníků.

Vysoká technická úroveň a kvalita našich produktů a služeb si získala mnoho příznivců jak mezi drobnými podnikateli, tak mezi známými společnostmi jako jsou BENZINA, Globus, ČEPRO, COOP, ARMEX OIL či ŘSD.