Octo servis

Velkou výhodou našich technologií je možnost volby výběru servisní organizace. Veškeré námi dodávané technologie, s výjimkou vlastních produktů řady Octo, mohou být v době záruky i po jejím ukončení servisovány libovolnou, Vámi zvolenou servisní organizací ze seznamu našich autorizovaných servisních partnerů pro ČR a SK.

V rámci vlastního servisu nebo ve spolupráci s partnery nabízíme:

 

Záruční servis technologií GILBARCO VEEDER-ROOT a HORN TECALEMIT

Your System jakožto zástupce společností GVR a HORN zajišťuje kompletní záruční servis veškerých dodávaných technologií těchto značek na území ČR včetně dodávek náhradních dílů.

 

Pozáruční servis technologií DRESSER WAYNE, ADAST, SCHEIDT BACHMANN, GILBARCO VEEDER-ROOT, SALZKOTTEN, TOKHEIM, SCHLUMBERGER, HORN TECALEMIT, ZUWA

Naše servisní oddělení ve spolupráci s partnery zajišťuje servis a údržbu technologií čerpacích stanic včetně dodávek náhradních dílů a komponentů. Veškeré práce provádějí certifikovaní pracovníci vyškolení u výrobce disponující potřebným vybavením pro práce v prostředí Ex.

 

24/7 HELPDESK

Veškeré námi dodávané produkty a služby jsou podporovány naším vlastním pracovištěm 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Samozřejmostí je elektronické vedení všech požadavků našich zákazníků. Zvolit si můžete z několika možností úrovně reakčních časů v kategoriích EKONOM a JISTOTA včetně možnosti telefonické podpory koncového zákazníka/uživatele na čerpací stanici pro produkty řady Octo.

 

Servis, údržba a opravy spodních a vrchních technologií ČS

Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní servis a údržbu spodních technologií, skladovacích systémů a rozvodů PHM včetně tlakových zkoušek a prohlídek technologie v souladu s ČSN. Zajišťujeme také litrování a kalibrace nádrží, čištění a defektoskopie nádrží, roční prohlídky technologií ČS dle ČSN, opravy a repase technologií.