Divize MyOcto firmy YOUR SYSTEM ve spolupráci s firmou Aevi a za podpory karetní asociace Mastercard realizovala v rámci projektu bezobslužného prodeje PHM prostřednictvím aplikace Masterpass na čerpacích stanicích Globus novou integrační platformu Octogateway, prostřednictvím které jsou k této služby připojeny nejen čerpací stanice Globusu či jiné čerpací stanice s řídicím systémem OctoPOS, ale která může zejména sloužit pro všechny další čerpací stanice bez ohledu na jejich řídicí systém a dokonce zemi či měnu.

Toto řešení je vytvořeno v cloudu na prostředí MS Azure a díky dostupnosti prostředí 99,9% splňuje požadavky firem Aevi a Mastercard na toto řešení a splňuje i nejpřísnější požadavky na SLA ze strany potenciálních zákazníků.

Jako důkaz úspěšné integrace integrační platformy Octogateway a řídicího systému jiného dodavatele mohou sloužit čerpací stanice OMV v Rakousku, které poskytují na svých 208 čerpacích stanicích službu bezobslužného prodeje PHM prostřednictvím aplikace Masterpass.

Richard Walitza z Mastercardu k tomu říká:

Octogateway je integrační platformou, která je připojena na Masterpass Wallet server. Platforma umožňuje připojení čerpacích stanic k řešení Masterpass Petrol jak v České republice, tak i  v zahraničí a to bez ohledu na jejich pokladní systém a bez nutnosti přímé integrace s platební infrastrukturou.

Využití Masterpass Octogateway podstatně urychluje a zlevňuje process implementace, což přináší majitelům čerpacích stanic výrazné snížení časových a finančních nákladů. Nízké náklady jsou podstatným faktorem ovlivňujícím rozhodování proč investovat do této technické inovace.

Richard WALITZA
Mastercard - Digital Merchant Platforms&Solutions
Na Porici 1079 - Palladium | 110 00 Praha
Czech Republic | richard.walitza@mastercard.com
tel +420224900208 | mobile +420602298067
Mastercard-logo_thumb

Službu Octogateway nově otevíráme všem potenciálním partnerům, kteří mají zájem o spolupráci a implementaci komunikačního protokolu. Obraťte se prosím na naše pracovníky.