Kdo jsme

Octo Technology

Ačkoliv to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku se zázemím silné společnosti (YOUR SYSTEM, spol. s r.o.), která na českém trhu působí již více než 30 let. Značka Octo Technology nabízí kompletní služby v oblasti dodávek technologií a IT řešení pro široké portfolio zákazníků z nejrůznějších odvětví obchodu, služeb a průmyslu.

Naše hlavní aktivity se dělí mezi dodávky softwarových produktů, zejména pokladních a informačních systémů, a technologií pro petrochemický průmysl, jako jsou výdejní stojany PHM, měření hladin a ostatní technologie pro výdej a skladování PHM.

octo technology

Pro naše aktivity si vždy vybíráme jen ty nejlepší dodavatele, díky kterým můžeme garantovat vysokou kvalitu našich produktů a služeb. Proto na českém trhu také dlouhodobě působíme jako obchodní zastoupení zahraničních výrobců GILBARCO VEEDER-ROOT, FAFNIR, KELINKEN, KPS (OPW), HORN-TECALEMIT, DOMS, RED JACKET, CARBAX, METALČIK a zároveň i jako jejich autorizovaný servisní a školící partner.

Jako jedna z mála českých firem v této oblasti, nabízíme také kompletní vlastní produktovou řadu softwarových produktů OctoONE, zahrnující pokladní a informační technologie, vhodné pro libovolné prodejní provozy z oblasti prodeje zboží a služeb. Veškeré naše softwarové produkty jsou vyvíjeny v České republice, vlastním vývojovým týmem, a pro jejich podporu a servis disponujeme vlastním servisním týmem dislokovaným na území celé ČR.

Díky kombinaci vlastního vývoje a partnerství s lídry v oblasti technologických dodávek, jsme schopni našim zákazníkům vždy zajistit technologický náskok a nejmodernější inovativní řešení. Jako součást společnosti YOUR SYSTEM čerpáme výhody ze zázemí silného partnera, nabízejícího další služby v oblasti dodávek vývoje softwaru na míru, IT služeb, infrastruktury, bezpečnosti, dodávek HW a dalších služeb, díky čemuž jsme schopni proaktivně přizpůsobit naše dodávky veškerým specifikům vašich provozů.

Značka OCTO TECHNOLOGY nabízí komplexní řešení pro všechny vaše provozy bez ohledu na jejich velikost nebo složitost. Jsme spolehlivý partner s dlouhou a prokazatelnou historií působení na českém trhu.
Spolehlivost
Kvalita
Proaktivní přístup
Inovace
Komplexnost

Naše projekty

View Project

Globus Čakovice – modernizace čerpací stanice

Veřejné čerpací stanice
View Project

A.G. Service Čížkovice – modernizace čerpací stanice

Veřejné čerpací stanice
View Project

MYOCTO dodavatelem bezobslužného řešení pro síť PRIM

Veřejné čerpací stanice
View Project

Divize MYOCTO ve spolupráci s GIA CZ dodavateli výdejních stojanů pro ROBIN OIL

Veřejné čerpací stanice
View Project

Gilbarco Veeder-Root dodavatelem technologií pro síť OMV

Veřejné čerpací stanice
View Project

Rekonstrukce stanice VS Petrol v Neveklově

Veřejné čerpací stanice