Řídící a pokladní systémy

Řídicí systém OctoPOS 2.1

Řídicí systém čerpacích stanic s garantovanou zárukou provozu zabezpečí vše od požadavků na bezpečnost a bezporuchový provoz, přes EET, až po spolupráci s nadstavbovými systémy, bezobslužný prodej či práci s vlastními kartami.

OctoPOS je moderní systém určený pro komplexní zajištění všech činností a agend spojených s provozem čerpací stanice, od ovládání technologií až po samotnou evidenci všech provozních úkonů a prodejních transakcí.

Více

OctoPOS_1
Octomat_nahled

Výdejní zařízení OctoMAT 3

OctoMAT je bezobslužné výdejní zařízení, které pracuje jako doplněk řídícího systému OctoPOS a umožňuje bezobslužný prodej pohonných hmot, CNG, náplní do ostřikovačů nebo kódů do myčky na čerpacích stanicích.

Více

OctoMobil

Nová mobilní aplikace OctoMobil z naší rodiny produktů OctoPOS. Dostupnost na App Store a Google Play zdarma.

Práce s OctoMobile je řízená pomocí uživatelských účtů stejných, jako se používají pro přihlášení do OctoPos.

Výhody aplikace:

  • Inventura zboží
  • Integrovaná čtečka čárového i QR kódu
  • Jednoduchá kontrola aktuálního stavu zásob na ČS

OctoCBOS

Centralizační řešení pro sítě čerpacích stanic provozovaných s pokladním systémem OctoPOS

Řešení umožňuje majiteli sítě čerpacích stanic pohodlnou centrální správu chodu sítě včetně možnosti vydávání vlastních křížově akceptovaných tankovacích karet pro odběr PHM a suchého zboží.

Více

DOMS – systémy řízení ČS

Hledáte řešení kompletní správy komunikačních protokolů technologií Vaší čerpací stanice? Chcete, aby všechny Vaše technologie mluvily stejnou řečí? Hledáte možnost nezávislosti na dodavatelích pokladních systémů? Potřebujete kompletní přehled o fungování všech Vašich čerpacích stanic v jeden okamžik na jednom místě?

Více

PSS_5000_Compact_Open_retouched