ARMEX OIL Litvínov

V průběhu měsíce listopadu jsme realizovali pro našeho dlouhodobého obchodního partnera, společnost ARMEX OIL, v pořadí již druhou revitalizaci čerpací stanice, tentokrát v Litvínově. Společnost ARMEX OIL je dnes jedním z největších distributorů pohonných hmot v ČR.

V posledních letech postupně obnovuje a hlavně inovuje své čerpací stanice a součástí této strategie je i dlouhodobá spolupráce se značkou Gilbarco Veeder-Root jejíž stojany modelové řady SK 700-II a Frontier se stali standardem pro síť ČS ARMEX. Stojany jsou objednávány s nejmodernějšími technologiemi a zejména systém ATC tedy teplotní kompenzace, neboli přepočtu PHM na 15°C při výdeji, a ne jinak tomu bylo i v Litvínově.

Jako součást modernizace stanice přistoupila společnost ARMEX také k výměně již nevyhovujících pojezdových poklopů za nové poklopy Kleinken s nosností 40 tun, tak aby byl zajištěn bezpečný provoz i části stanice vyhrazené pro nákladní dopravu. Součástí instalace poklopů byla také úprava šachet nádrží, jejich kalibrace a čištění, částečná výměna a oprava potrubních rozvodů, tak aby na všech výdejních místech byly k dispozici všechny produkty a samozřejmě také celkové kontrola stanice. Výměnu jsme provedli kompletně na klíč ve spolupráci s našimi partnery.