COOP Havlíčkův Brod

Pro konzumní družstvo COOP Havlíčkův Brod jsme v druhé polovině roku 2015 provedli kompletní revitalizaci jejich čerpací stanice v areálu obchodního centra Alej. Hlavním cílem bylo zajistit bezobslužný výdej pohonných hmot a obsluhu myčky, která se v areálu rovněž nachází. Díky těmto krokům se družstvu COOP HB snížily personální náklady, došlo k zefektivnění celého provozu a družstvo tak svým zákazníkům může nabídnout doplňkové služby za výhodnou cenu.

Při revitalizaci byl na čerpací stanici nainstalován nový výdejní stojan Gilbarco Veeder-Root SK 700-II, který byl doplněn našim bezobslužným tankautomatem OctoMAT II s čtečkou lokálních karet, hotovostním akceptorem a platebním terminálem. OctoMAT II ovládá nejen výdejní stojan Gilbarco, ale i pěnovou myčku firmy Christ.

I když se jednalo o složitější a obsáhlejší instalaci, probíhala pouze dva dny. Následně byl spuštěn pilotní provoz tankovacího automatu a myčky v odděleném režimu a po té došlo k propojení obou zařízení a spuštění ostrého provozu.