Projekt Maledivy II

V průběhu listopadu realizoval náš tým v pořadí již druhý projekt revitalizace na Maledivách. S ohledem na stále se zpřísňující normy všude ve světě, bylo nutné provést změnu palivového vedení také na souostroví Maledivy tak, aby potrubní rozvody nezasahovaly do záchytné jímky kolem nádrží. Protože toto potrubí bylo jako jedno z posledních ještě původní, rozhodl investor u této příležitosti o provedení kompletní výměny všech kovových částí potrubního rozvodu za nové a systém tak byl kompletně inovován.

Jako součást projektu bylo veškeré kovové potrubí nově také povrchově ošetřeno, byla provedena celková kontrola výdeje PHM včetně výdejních stojanů Gilbarco Veeder-Root, instalace nových polepů nádrží PHM a provedení ostatních kontrolních činností nutných pro bezpečný provoz veškerých zařízení.

Zajímavostí je, že veškeré práce probíhali za plného provozu hotelového rezortu a jedním ze striktních požadavků zadavatele proto bylo zajištění minimálního vyrušení hotelových hostů. Veškeré práce proto probíhali s co největší možnou efektivitou a maximálním ohledem na hluk.