Pokračující spolupráce se společností BENZINA – 14 stanic v druhé polovině roku 2016

V druhé polovině roku 2016 realizovala divize MyOcto ve spolupráci s firmou ACIS Tokheim další z řady instalací pro společnost BENZINA, a to na stanicích Jihlava, Slušovice, Nepomuk, Roudnice nad Labem I a II, Vrchlabí, Suchdol nad Lužnicí, Rakovník, Otrokovice, Brno, Valašské Klobouky, Sušice, Velká Bíteš a Prostějov.

Čerpací stanice BENZINA patří dnes mezi dvě největší sítě v České republice (síť BENZINA v roce 2016 aktuálně s největším počtem stanic), s čímž je spojena potřeba průběžné obměny technologií. Společnost BENZINA si svou roli na trhu uvědomuje, a proto pravidelně investuje do nových technologií, aby udržela kvalitu poskytovaných služeb na nejvyšší úrovni. Nápomocny jsou jí v tomto technologie Gilbarco Veeder-Root modelové řady SK700-II, které jsou nově pro společnost BENZINA dodávány pro všechny stanice s multimediální displeji Applause Europe. BENZINA využívá tento nástroj k propagaci svých produktů a služeb, jak týkajících se paliv, tak prodejů v shopu čerpacích stanic.

Veškeré stanice jsou nově také propojeny na centrální server, ze kterého je možné multimediální obsah jednoduše ovládat v celé síti bez nutnosti návštěvy konkrétní stanice. S touto infrastrukturou opět pomohla divize MyOcto, a to zejména tam, kde nebylo možné natáhnout nové kabely pro propojení stojanů. Zde jsme opět použili již osvědčenou metodu přenosu dat po silových kabelech.