Reference

ŘSD logo

výdej pohonných hmot na všech SSÚD realizovaný pro Ředitelství Silnic a Dálnic

Globus logo

kompletní síť čerpacích stanic společnosti Globus v České Republice

ČEPRO logo

systém pro čerpací stanice a karty EuroOil společnosti ČEPRO

Coop logo

kontejnerová bezobslužná čerpací stanice – ČS Konzum Opočno

„Protože jsme chtěli našim zákazníkům nabídnout novou službu, rozhodli jsme se investovat do projektu kontejnerových čerpacích stanic. Bezobslužný prodej byl mezi zákazníky přijat dobře a dnes se již těší z benefitů nonstop dostupné čerpací stanice. Navíc celá instalace proběhla velmi rychle a zahájení provozu tak bylo pro zákazníky malým překvapením. V pondělí byl pozemek prázdný a ve čtvrtek jsme již prodávali. Absence obsluhy a z ní plynoucí finanční úspory nám také umožnili nabídnout PHM za výhodnější ceny. Spolupráci s firmou Your System mohu jen doporučit. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a přijeďte se podívat jak taková „Bezobslužka“ vlastně funguje.

Milan Voleský - vedoucí dopravy obchodního družstva Konzum Ústí nad Orlicí

„Už nějakou dobu jsme uvažovali o pořízení kontejnerové čerpací stanice, ale měli jsme jeden zásadní požadavek a to, aby mohli naši zákazníci platit za pohonné hmoty i hotově. Nový typ OctoMATu obsahující navíc i hotovostní akceptor nás proto hned zaujal. Líbilo se nám jeho jednoduché a intuitivní ovládání. Při našem rozhodování o výběru vhodného řešení nám také velice pomohly konzultace se zaměstnanci firmy Your System, která je dodavatelem OctoMATu. Proto jsme si nakonec vybrali právě tuto firmu. Naše samoobslužná čerpací stanice je již několik měsíců v provozu a již v této chvíli můžeme říci, že splnila naše očekávání. Stala se zajímavým rozšířením našich stávajících služeb, ve kterém bychom rádi pokračovali. Aktuálně plánujeme další realizace v roce 2015.“

Ing. Pavel Machálek - místopředseda družstva COOP Havlíčkův Brod

Miloslav Hlavsa - Coop

Musím ocenit komunikaci se společností Your System, stejně jako efektivnost a pružnost ve vyřizování požadavků. Vážím si naší spolupráce a věřím, že naše vzájemné obchodní vztahy budou nadále na stejné úrovni. Systém bezobslužné čerpací stanice OctoPOS nám doposud přinesl nesporné výhody a finanční úspory. Realizace tohoto projektu eliminovala rizika spojená s výstavbou a provozem čerpací stanice, kterých jsme se před tím, po zkušenostech s klasickou čerpací stanicí s obsluhou, obávali. Budeme rádi, pokud budeme moci i nadále spolupracovat s ověřenými dodavateli jako je Your System na dalších projektech. První instalaci jsme si již vyzkoušeli a zvládli vychytat dětské problémy. Nyní jsme již moudřejší a připravujeme další plány v této oblasti.

Miloslav Hlavsa - ředitel obchodního družstva Konzum Ústí nad Orlicí čtěte více

Miroslav Exner - Globus

Ceníme si vstřícnosti při spolupráci se společností Your System. Na straně společnosti pracují odborníci, kteří své práci skutečně rozumí a neváhají poradit a pomoci. Celý projekt proběhl rychle a bez problémů a jsme s jeho výsledkem velmi spokojeni. Řešení OctoPOS nám již v tuto chvíli přineslo spoustu výhod. Díky realizaci tohoto projektu se výrazně snížily naše finanční náklady na vývoj nového věrnostního systému, navíc při plánovaném přechodu na nový retailový systém SAP retail ušetříme díky sjednocování pokladních systémů finanční prostředky v řádech až stovek tisíc EUR.

Ing. Dr. Miroslav Exner - CIO, GLOBUS čtěte více

Případové studie